Kuidas Ida-Virumaale tulla

Seiklusmaa Ida-Viru on mugavalt ligipääsetav nii auto, bussi, rongi, jalgratta kui haagissuvilaga. Ida-Viru asukoht on hea, sest jääme 2 tunnise autosõidu kaugusele Eesti pealinnast Tallinnast kus asub rahvusvaheline lennujaam ning 1.5 tunnise autosõidu kaugusel ülikoolilinnast Tartust. Eesti linnadel on hea bussiühendus Jõhvi ja Narvaga. Samuti saabuvad Ida-Virumaale bussid ja rongid Venemaalt.

 

 

logo_tpilet

Bussiga

Ida-Virumaale sõidavad mugavad reisibussid nii Tallinna kui Tartu bussijaamast tiheda graafiku alusel. Enamus Tallinnast ja Tartust Ida-Virumaale suunduvad bussid peatuvad suuremate linnade Jõhvi, Sillamäe ja Narva bussijaamades. Tallinna bussid lisaks ka Kohtla-Järvel. Kaugliinide bussiajad leiad siit.

Tallinn – Ida-Virumaa – Peterburi suunda teenindab ka eriti mugav Lux Express. Tark on osta piletid võimalikult varakult eelmüügist Lux Expressi kodulehelt SIIT.

Maakonna siseste bussiliinidega jõuab pea kõikide suuremate vaatamisväärsusteni nt. Kuremäele, Toilasse, Mäetagusele, Sillamäele jne. Maakonnliinide busside numbrid ja ajad leiad siit.

 
 
 

 

 

logo_tpilet

Autoga

Tallinna poolt tulijad jõuavad Ida-Virumaale mööda Tallinn-Narva maanteed (E 20)

Tartu poolt tulijad jõuavad Ida-Virumaale mööda Valga-Tartu-Jõhvi maanteed (E 264)

 

 

 

logo_tpilet

Rongiga

Ida-Virumaale saab rongiga Peterburist ja Moskvast, rongid peatuvad Narvas ja Jõhvis. Rongiajad leiad siit

Elroni rongid Tallinnast ja tagasi sõidavad Ida-Virumaale kolm korda päevas. Rongiajad leiad siit

 
 

 

 

logo_tpilet

Autorent

Kui saabud Ida-Virumaale ühistranspordiga ning soovid maakonnas ringi seigelda autoga siis on võimalik rentida auto transpordisõlmedes Jõhvis ja Narvas.
Autoesindus Jõhvis
Lääne 1b, Jõhvi
Tel: +372 339 6200, e-mail: info@autoesindus.ee
https://autoesindus.ee

Albion Motors OÜ Narvas
Kerese 40G, Narva
Oleg Latt Tel: +372 356 9333, E-mail: info@albionmotors.ee
https://albionmotors.ee